Прогноз астролога Влада Росса - яке майбутнє у України, Росії і всього світу
Зв'язок з нами

Прогноз астролога Влада Росса – яке майбутнє у України, Росії і всього світу

fc5577764504726a9e696170ac28bc86 - Прогноз астролога Влада Росса - яке майбутнє у України, Росії і всього світу

Влад Росс Фото: Апостроф

У світі починається нова епоха, яка знаменується освоєнням космосу і використанням природних ресурсів інших планет. Мільйонери стануть найбіднішими людьми на планеті, а світом володітимуть корпорації. Що ж буде з Україною й Росією, яка доля чекає на українських олігархів, чи піде Володимир Зеленський на другий термін, і хто серед діючих українських політиків точно стане президентом – про це та багато іншого в ефірі програми ОДИН, ДВА І ТИ на Апостроф TV розповів астролог ВЛАД РОСС.

— Скажіть, я правильно розумію, астролог — це астроном, який навчився заробляти на цій темі?

— Насправді, ні. Я народився на Кавказі, моя мама була астрономом на гірській астрономічній станції Шаджатмаз при Ельбрусі. Вона по суті дивилася в космос, робила аналізи тих же сонячних плям, наскільки вони сильні тощо.

Із самого дитинства мені долею вже був зумовлений інтерес до планет та зірок. Це ж так манить, заворожує. Дивлюся в телескоп — планета Юпітер, а що вона значить? Потім я дізнаюся, що вона в мене головуюча в гороскопі. А Юпітер — це велике щастя та популярність.

— Астрологи повинні знати космос із погляду науки?

— Бажано, так. Але в нас в астрології є профани, які тільки знають, що значить планета, але не дивляться в небо. Але я намагаюся заглядати в телескоп, усе знати про зірки, сузір’я, тому що на нас впливають не лише планети, а й далекі туманності. Наприклад, туманність Андромеди, або якась злісна зірка Алголь. У кого вона в карті, той може покінчити життя самогубством або в нього все буде класно йти по життю, йому диявол віддає все, усе біля його ніг.

Наприклад, є такий футболіст Девід Бекхем — зірка Алголь сходила в момент його народження. Але потім вона несподівано може його забрати із земної сцени і знищити повністю його славу.

— Наскільки цей ринок потужний? Є мільйонери серед астрологів?

— Мільйон — це що? Ну, мільйон доларів — ви вважаєте, це багато? Або мільйон гривень? Купив квартиру — уже мільйонер у гривнях. Тому я собі дозволив це. Загалом, трошки підзаробляють. На хліб вистачає, будемо так говорити. Може, навіть ще й на хліб з маслом.

— Хто із сучасних лідерів консультується у свого астролога або звертає увагу на всі ці процеси?

— Я не знаю. Та цікавився навіть Зеленський, партія “зелених” (“Слуга народу”, — “Апостроф”). Вони були здивовані, що я ще у 2017 році сказав, що Зеленський виграє вибори й точно стане президентом. І потім, чесно кажучи, навіть зверталися з їх партії.

— Це у вас сеанс зв’язку був після того, як він став президентом?

— Насправді, і до, і після. Але це не означає, що ми особисто зустрічаємося із Зеленським – це неправда. Але є люди.

— Астрологія — це наука чи окультизм? Як це назвати?

— Астрологія — це наука про зірки. Астрономія й астрологія розділилися лише в XVII столітті. Йоганн Кеплер займався астрологією, і навіть сам Коперник так заробляв гроші. Іншим способом він не міг заробляти, крім як складання натальної карти народження й персонального гороскопу на життя.

Дійсно, іноді все буває пов’язано аж до хвилини, коли відбувається дія. Наприклад, інавгурація Зеленського — коли він клав руку на Пересопницьке Євангеліє та йому піднесли булаву — відбувалася під час сходження перевернутого символу (повішений чоловік). Я відразу сказав, що це найбільша небезпека в його житті, що Зеленського можуть прибрати. Президентство для нього може плачевно закінчитись.

Знову ж, зірки схиляють, але не зобов’язують. Інавгурація під руйнівним градусом, під десятим градусом Льва сталася в момент підняття булави і принесення присяги Зеленським. Тим більше, зовсім недавно він уже нарвався на олігархів, які можуть не пробачити йому війни проти них. До речі, я передбачав, що Зеленський рано чи пізно від діалогу з олігархами перейде до війни проти олігархів. Зовсім недавно у своєму прогнозі я сказав, що дуже великі й серйозні загрози будуть у Фірташа. Й недавно його почали гнобити. Знову мій прогноз справдився.

— Натальні карти — це якийсь формуляр, за яким ви все визначаєте?

— Так. Ось дивіться, якщо душа заздалегідь заселяється в людину разом із тілом немовляти в лоно матері, то Дух вселяється в момент народження, у момент перерізання пуповини й першого крику дитини. Знаєте, як “в ім’я Отця, і Сина, і Святого Духа”. Й ось ця магічна атмосфера, пов’язана з першим криком дитини, — вона ніби запалює на все життя. Якась матриця програмує людину до кінця життя.

— Коперник цим же займався, так?

— Так. Ми з якоюсь заданістю народжуємося – це натальна карта народження на життя. Але планети весь час рухаються. Наприклад, у Зеленського навесні я побачив складну комбінацію, я завжди йому говорив: “Володимир Зеленський, тобі на посту потрібно пережити весну, інакше буде страх для тебе й жах”.

Сатурн — планета великого нещастя — проходив по Сонцю Зеленського. Сонце — це планета королів. І що ви думаєте? Росія ледве не напала на Україну в цей час. Квітень — там взагалі катастрофічний місяць. Чекали, що ось-ось сунуться сюди війська Путіна. Він пережив. Зірки схиляють, але не зобов’язують. Це був найнебезпечніший період в усьому правлінні Зеленського на посаді. Ось саме в цьому році.

9e973f6cdf0315c52626fc0b9955266f - Прогноз астролога Влада Росса - яке майбутнє у України, Росії і всього світу

Володимир Зеленський у Донецькій областіФото: president.gov.ua

— У нас же за календарем Майя повинен був бути кінець світу.

— Ні, вони помилилися на 8 років. Кінець календаря Майя повинен був відбутися не у 2012 році, а у 2020-му. Вони завжди говорили, що саме 21 грудня розпочнеться новий цикл календаря Майя. Просто хтось помилився з роком. Вони весь час на 8 років помиляються. Ось, наприклад, було передбачено, що Колумб відкриє Новий світ в 1500 році, а виявилося на 8 років раніше — 1492 рік. Ісус Христос народився не в нульовому році, а рівно за 8 років до цього. Ці терміни плавають, і дати збиваються.

— Тобто ми зараз живемо в кінці світу, правильно?

— Ні, просто почалася нова епоха Водолія — 21 грудня 2020 року в день з’єднання Сатурна і Юпітера у Водолії. А Водолій — це ціле тисячоліття. Його епоха вже відчувається. Почалося освоєння космосу, ми будемо підкорювати планети і використовувати їх ресурси. Мільйонери стануть найбіднішими людьми, будуть трильйонери, які будуть привозити алмази з якогось астероїда. Зараз абсолютно інша епоха починається — епоха, коли держави припинять своє існування, а замість них корпорації будуть володіти світом.

— За кордоном астрологія настільки ж популярна річ, як і в Україні?

— Я знаю, що дуже хороші астрологи і психологи є в Америці. Вони там дуже добре заробляють.

— Скільки актуальних на сьогодні політиків мають із вами якісь відносини?

— Людей 20–30. Я точно не рахував.

— Кого серед клієнтів більше: жінок чи чоловіків?

— Більше чоловіків, тому що саме чоловіків у політиці більше. А так, просто по життю — більше жінок.

— Є якась бізнес-астрологія, щоби відстежувати ринки?

— Так. Сьогодні про біткоїни питали. Я кажу: “Хлопці, ну він був $60 тисяч — це його стеля в цьому році. А так зараз дивіться, щоби не впав нижче $20 тисяч”.

На біткоїни теж є натальна карта. Він народився 3 січня 2009 року. На ретроградному Меркурії, як зараз, завжди ці цифрові валюти падають. Днями знову був обвал 10 %, і знову біткоїн обвалився до $30 тисяч і навіть нижче.

— Ви робили прогноз на майбутнє Росії? Що на неї чекає?

— У них саме зараз починається найнебезпечніший період. Уран входить у будинок влади й перебуватиме там у найближчі 2–3 роки. А Уран — це планета переворотів.

Як би не намагався зберегти владу нинішній путінський режим, який там уже більше 20 років, вони все одно будуть зметені в кінцевому підсумку. Відбудеться повна перебудова і зміна еліт. Вихідці з КДБ не будуть правити найближчим часом, при владі будуть зовсім інші люди.

— Давайте поговоримо про майбутнє олігархів. Наприклад, Рінат Ахметов. З ним взагалі щось може трапитися?

— Ахметов мені навіть час народження давав свого часу. Народився він о третій годині дня. Висхідний Козеріг, який рухається до своєї мети. За Сонцем він Діва, народився 21 вересня. А Місяць у нього в Скорпіоні, тому це такий дуже чіпкий жук, дуже хитрий, досьє в нього на всіх є. Він про проступки всіх усе знає. Ця непотоплювана людина. Я абсолютно впевнений, що Рінат Ахметов ніколи не буде потоплений.

dadbf3ea05a74bf5ec90b94fd59d02ea - Прогноз астролога Влада Росса - яке майбутнє у України, Росії і всього світу

Рінат АхметовФото: Getty images

Природно, якщо прийдуть — а зараз прийдуть нові суперолігархи, які куплять землю, — ось це буде найбільша небезпека для Ріната Ахметова. Не розборки з президентом або політичними героями, Верховною Радою, а саме розборки з трильйонерами з Америки, Європи й Китаю. Тому що вони прийдуть купувати землю в Україні. Але, з іншого боку, це говорить про що? Як тільки вони скуплять землю, конфлікт на Донбасі одразу закінчиться.

— А в Ігоря Коломойського що?

— Я завжди говорив, що я його бачу в Ізраїлі. Він повернеться туди й буде ховатися від американської в’язниці.

— Дмитро Фірташ?

— Я вже давно говорив, що його схоплять за одне місце. Загалом, його схопили, і я думаю, що після того, як Курц піде з влади — це канцлер Австрії, завдяки якому Фірташ усе ще знаходиться у Відні — то Фірташ одразу загримить в Америку до в’язниці, і буде довічний термін.

— Віктор Медведчук із дружиною?

— До Криму поїде. Там йому місце, по-моєму. У нього там будинок або вілла — я не знаю.

— Петро Порошенко?

— Петро Олексійович рано чи пізно втече до себе на дачу в Марбелью. Просто будуть приведені настільки незаперечні факти його корупції, що він не зможе перебувати в Україні.

— Володимир Зеленський стане олігархом?

— Ні. Розумієте, це генетично передається. Наприклад, батько Володимира Олександровича. Він йому якось машину подарував – чи то Тойоту, то чи ще якусь. Батько відмовився від цієї машини і до сих пір їздить на своїй старій.

— А другий термін буде?

— Ви знаєте, у нього непоганий 2024 рік.

— Я часом не здешевив ваші послуги цим питанням? Ви багато сказали.

— Ні, там же є ще Разумков. Я завжди говорив, що це майбутній президент України.

— Це сміливо.

— Я завжди роблю сміливі прогнози. Я завжди передбачав, що Ющенко стане президентом, і ніхто не вірив. Я, до речі, і замах на нього передбачав і навіть Червоненко не дасть збрехати, ми виявили бомбу під його машиною. Його хотіли підірвати після того, як він уже виграв вибори. Я взагалі не фанат Януковича, але, коли боролися за президентське крісло Тимошенко і Янукович, я сказав, що у Януковича зоряний шанс обіграти Тимошенко. Він і виграв. Я передбачив усіх президентів.

Джерело

Підписуйся на наш Telegram-канал, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій — Підписатись

Continue Reading
Натисніть щоб коментувати

Залишити Коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

na kiyivshhini zatrimali serijnogo vikradacha chevrolet 63a96a2 80x80 - На Київщині затримали серійного викрадача Chevrolet
4 тижні тому

На Київщині затримали серійного викрадача Chevrolet

98774c10c403d2a031b875cfea74f628 80x80 - СБУ скасувала заборону Кіркорову - Чому шоумени з РФ їдуть в Україну
4 тижні тому

СБУ скасувала заборону Кіркорову – Чому шоумени з РФ їдуть в Україну

v ukrayini za dobu 182 covid vipadki 7ba8fb1 80x80 - В Україні за добу 182 COVID-випадки
4 тижні тому

В Україні за добу 182 COVID-випадки

morjakam skasuvali periodichnu pereatestaciju 2fb13a5 80x80 - Морякам скасували періодичну переатестацію
4 тижні тому

Морякам скасували періодичну переатестацію

u vinnici 10 richna divchinka pomerla vid starosti 7346a70 80x80 - У Вінниці 10-річна дівчинка померла від старості
4 тижні тому

У Вінниці 10-річна дівчинка померла від старості

neefektivno minfin pro koshti medustanov 464966c 80x80 - Неефективно: Мінфін про кошти медустанов
4 тижні тому

Неефективно: Мінфін про кошти медустанов

v ukrayini zarplati virosli na tretinu za rik 252e343 80x80 - В Україні зарплати виросли на третину за рік
4 тижні тому

В Україні зарплати виросли на третину за рік

v ukrayinu pribude vakcina moderna c0ba8db 80x80 - В Україну прибуде вакцина Moderna
4 тижні тому

В Україну прибуде вакцина Moderna

zelenskij privitav ssha z dnem nezalezhnosti 6238616 80x80 - Зеленський привітав США з Днем незалежності
3 тижні тому

Зеленський привітав США з Днем незалежності

kuleba rozpoviv pro principi kompensaciyi za pp 2 d0eeb9e 80x80 - Кулеба розповів про принципи компенсації за ПП-2
3 тижні тому

Кулеба розповів про принципи компенсації за ПП-2

kuleba rozpoviv jak krimchanam povernuti svoyi prava 8234923 80x80 - Кулеба розповів, як кримчанам повернути свої права
3 тижні тому

Кулеба розповів, як кримчанам повернути свої права

v ukrayini 633 novih vipadki covid 19 a85b2e1 80x80 - В Україні 633 нових випадки COVID-19
4 тижні тому

В Україні 633 нових випадки COVID-19

kravchuku zrobili operaciju na serci zmi bfb857b 80x80 - Кравчуку зробили операцію на серці - ЗМІ
4 тижні тому

Кравчуку зробили операцію на серці – ЗМІ

verhovna rada vidnovila robotu vkks 694816f 80x80 - Верховна Рада відновила роботу ВККС
4 тижні тому

Верховна Рада відновила роботу ВККС

v ukrayini vidznachajut den konstituciyi a220e6b 80x80 - В Україні відзначають День Конституції
4 тижні тому

В Україні відзначають День Конституції

covid shheplennja otrimali shhe 94 tisjachi ukrayinciv 64f1309 80x80 - COVID-щеплення отримали ще 94 тисячі українців
4 тижні тому

COVID-щеплення отримали ще 94 тисячі українців

v dpsu ne pomitili perekrittja kordonu z bilorussju 45e2468 80x80 - В ДПСУ не помітили перекриття кордону з Білоруссю
4 тижні тому

В ДПСУ не помітили перекриття кордону з Білоруссю

jak pidvishhiti efektivnist roboti mitnici v ukrayini d294df1 80x80 - Як підвищити ефективність роботи митниці в Україні
4 тижні тому

Як підвищити ефективність роботи митниці в Україні

pidsumki 107 rinok zemli ta zakon pro oligarhiv 352c99c 80x80 - Підсумки 1.07: Ринок землі та закон про олігархів
4 тижні тому

Підсумки 1.07: Ринок землі та закон про олігархів

u merezhi rozgorivsja skandal cherez pidbori na paradi 3348d0c 80x80 - У мережі розгорівся скандал через підбори на параді
4 тижні тому

У мережі розгорівся скандал через підбори на параді

gerashhenko nazvav prichinu vidstavki avakova 87c8f1e 80x80 - Геращенко назвав причину відставки Авакова
2 тижні тому

Геращенко назвав причину відставки Авакова

c6344f283a1c1c8ced713d5186096027 80x80 - Відпочинок-2021 - скільки коштує відпочити в віп-готелі на двох
2 тижні тому

Відпочинок-2021 – скільки коштує відпочити в віп-готелі на двох

vakcinu pfizer privozjat iz porushennjami zmi 50c1666 80x80 - Вакцину Pfizer привозять із порушеннями - ЗМІ
2 тижні тому

Вакцину Pfizer привозять із порушеннями – ЗМІ

db9225785a1b8658e084ac099b87e239 80x80 - Дельта в Україні - які головні симптоми штаму і чи допоможе вакцина
2 тижні тому

Дельта в Україні – які головні симптоми штаму і чи допоможе вакцина

v yes znjali zaboronu na vyizd ukrayincjam zmi 332171f 80x80 - В ЄС зняли заборону на в'їзд українцям - ЗМІ
2 тижні тому

В ЄС зняли заборону на в’їзд українцям – ЗМІ

2ef530a0b1faec10a9840b1452d97e12 80x80 - Статья Путина - что хочет показать Кремль Украине
2 тижні тому

Статья Путина – что хочет показать Кремль Украине

vidstavka avakova v sluzi narodu rozpovili pro prichini f87fa08 80x80 - Відставка Авакова: в Слузі народу розповіли про причини
2 тижні тому

Відставка Авакова: в Слузі народу розповіли про причини

2cf2d0cd0740180934722f206f6b4583 80x80 - Пенсіонери штурмують Раду - Якої помилки припустилася влада
2 тижні тому

Пенсіонери штурмують Раду – Якої помилки припустилася влада

gerashhenko vislovivsja pro kandidaturu monastirskogo na post ministra b59f552 80x80 - Геращенко висловився про кандидатуру Монастирського на пост міністра
2 тижні тому

Геращенко висловився про кандидатуру Монастирського на пост міністра

b288682659eff6d4683ffd1ed04e9a93 80x80 - Відпочинок 2021 у Греції - куди краще їхати, ціни і курорти на грецьких островах
2 тижні тому

Відпочинок 2021 у Греції – куди краще їхати, ціни і курорти на грецьких островах

u troh oblastjah zhodnogo vipadku covid za dobu f76db64 80x80 - У трьох областях жодного випадку COVID за добу
2 тижні тому

У трьох областях жодного випадку COVID за добу

chastinu ukrayini nakrijut zlivi z gradom 7f0d905 80x80 - Частину України накриють зливи з градом
2 тижні тому

Частину України накриють зливи з градом

chehija vidmovilasja vid zhinochih prizvishh bc5a179 80x80 - Чехія відмовилася від "жіночих" прізвищ
2 тижні тому

Чехія відмовилася від “жіночих” прізвищ

b827dd5d4d979fd2045bffaf659f3db8 80x80 - Електронна трудова книжка - пенсії тепер нараховуватимуться автоматично
2 тижні тому

Електронна трудова книжка – пенсії тепер нараховуватимуться автоматично

menshe tretini derzhpidpriyemstv ye pributkovimi ed2fb26 80x80 - Менше третини держпідприємств є прибутковими
2 тижні тому

Менше третини держпідприємств є прибутковими

na pivdni ukrayini miljoni zagiblih sonechok 04d970e 80x80 - На півдні України мільйони загиблих сонечок
2 тижні тому

На півдні України мільйони загиблих сонечок

e7d67c19c48f41a0d073d37972c10034 80x80 - Відпочинок 2021 - Яка небезпека чекає на українців у Криму
2 тижні тому

Відпочинок 2021 – Яка небезпека чекає на українців у Криму

nezalezhnist 30 rokiv jaki krizi podolala ukrayina fe37776 80x80 - Незалежність, 30 років - Які кризи подолала Україна
2 тижні тому

Незалежність, 30 років – Які кризи подолала Україна

pid kiyevom zijshov z koliyi potjag 6109e4d 80x80 - Під Києвом зійшов з колії потяг
2 тижні тому

Під Києвом зійшов з колії потяг

shmigal nazvav termini vstupu ukrayini do yes d560f99 80x80 - Шмигаль назвав терміни вступу України до ЄС
3 тижні тому

Шмигаль назвав терміни вступу України до ЄС