Connect with us

УКРАЇНА

Ресторатори анонсували масові протести

Ресторатори анонсували масові протести

Власники кафе, ресторанів і закладів громадського харчування виступають проти введення карантину вихідного дня.

 

Ресторатори України оголосили 11 листопада акції протесту в 23 містах проти введення карантину вихідного дня. Про це йдеться в заяві Української ресторанної асоціації у Facebook.

 

 

 

Ресторатори заявили, що вони проти “вибіркових півзаходів для вибіркових галузей”.

 

“Хоча хтось вирішив, що мільйон українців, задіяних у HoReCa, не мають ніяких прав. Тому можна щодня міняти правила, накладати нові обмеження … Нас – мільйон. Це майже вдвічі більше від населення Чорногорії й трохи менше за Естонію”, – йдеться в заяві.

 

В Асоціації відзначають, що ресторани – “не місце найбільшої небезпеки”, оскільки заклади дотримуються обмежень, на відміну від транспортних перевізників.

 

“Ми точно знаємо, що в умовах карантину вихідного дня немає жодного шансу ні для країни подолати вірус, ні для галузі продовжувати працювати. Це шлях у нікуди”, – наголошується в повідомленні.

 

Ресторатори також виступають “проти будь-яких обмежень щодо часу роботи”.

 

Відзначимо, уряд планує розглянути питання про карантин вихідного дня вже завтра.

 

Напередодні головний санлікар Віктор Ляшко повідомив, що у зв’язку з погіршенням ситуації з коронавірусом Україна переходить на другий етап реагування на пандемію, у рамках якого збільшать кількість COVID-ліжок і заборонять планові операції й госпіталізації, за винятком ургентних.

 

Джерело

Підписуйся на наш Telegram-канал, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій — Підписатись

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.