Connect with us

ПОЛІТИКА

Все, що Путін робить – це суто для утримання влади, – Гудков

З одного боку, на нього чекає Гаага, а з іншого боку – почнуть мститися ті, кого він знищив до цього, – Гудков про Путіна

Дмитро Гудков

Дмитро Гудков

У програмі «On Target з Капітаном Гарі Табах» російський опозиційний політик і громадський діяч Дмитро Гудков розповів, чого хоче президент РФ.

Підпишіться на Знай у Google News! Тільки найяскравіші новини!

Підписатися

Гудков вважає, що бажання та мотиви Путіна зрозуміти дуже легко: це просто вічне правління. Як він каже, зараз президент РФ має загрозу навіть для особистої безпеки, а відтак втриматися на своєму місці – головне для нього.

«Якщо він втратить владу, то з одного боку, на нього чекає Гаага, а з іншого боку – почнуть мститися ті, кого він знищив до цього», – міркує політик.

Він зазначає, що Путін має свої інтереси і вони не відповідають інтересам Росії та її еліт. Також Гудков додає, що популярність президента падає, режим з часом зруйнується і його вже ніхто не буде підтримувати. «Все, що Путін робить – це суто для утримання влади, а для цього потрібно головних опонентів посадити, вбити, отруїти або видавити з країни, а журналістів треба теж всіх знищити», – констатує політик.

Тому Гудков висловлює надії на будівництво нової Російської Федерації навіть зі старими елітами, які вже не підтримують Путіна і прийдуть з покаянням.

Як повідомляв Знай.ua, Гудков заявив, що був прихильником інтеграції Росії у світову цивілізацію.

Також Знай.ua писав про те, що Бортник прокоментував заяви Путіна та Зеленського щодо один одного.

Підпишіться на Знай у Google News! Тільки найяскравіші новини!

Підписатися

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.